אור כוכבים והד – השוואת גלגולים

/
/
/
40 Views

האם גלגול נשמות אמיתי?

עבור חלקם, אין הוכחה אפשרית.

עבור אחרים, "ידיעה" היא כל מה שהם צריכים.

בשנת 2005, חברתי הסוס, אקו, הרחיבה חלק מהתודעה שלה לגוף של חתלתול.

היא אמרה לי מבעוד מועד שהיא באה להיות חתולה איתי.

ביום הולדת החתלתול, היא הודיעה על עצמה בטלפתיה למגדל הסיאמי, ואמרה, "הד. אני באה".

באותו בוקר, שמעתי את אקו אומר לי, "אני עיוור". "חתלתולים נולדים בעיניים עצומות", אמרתי לה.

"יש לי אצבעות", היא מלמלה בהנאה סקרנית כשהיא מנענעת אותן.

רגלי סוסים הן למעשה אצבע אחת, מבחינה אנטומית.

אקו אמר לי כמה שבועות לפני זה שהחתלתול יהיה סיאמי, נקבה, ויגיע לאותו חתול שבו נולדה ויולט, הסיאמי השני שלי.

המגדל הצליח לזהות בקלות את החתלתול שהיה אקו. כמה חברים אספו אותה בשבילי כשהייתה בת 9 שבועות.

במהלך 5 השנים האחרונות, התענגתי על Starlight.

גיליתי גם מה שאני אישית מחשיב כ"ראיה" לנוכחותו של אקו בתור אור כוכבים.

ברור שגוף חתול וגוף סוס שונים. חלק מהדמיון המתואר כאן הותאמו להבדלים בגודל, במבנה ובמינים.

בכל מקרה של, ראיתי את המהות של הפרט.

 1. סטארלייט הגיעה כשהגב התחתון שלה צמוד מאוד וחוסר יישור מסוים ממש מעל העצה. זה בדיוק התאים לפציעה שעברה אקו בשנה האחרונה לחייה שמעולם לא פתרנו במלואה. מאז זה טופל בכירופרקטיקה ונפתר ב-Starlight.
 2. הקצה האחורי של אור כוכבים אופייני יותר למבנה של סוסים מאשר לחתולי. הווטרינר הכירופרקטי שלי הצביע על כך בפניי.
 3. Starlight זיהה מיד שיר שנהגתי לשיר לאקו בזמן שרכבתי עליה. זה היה "You Are My Shining Star" – כלומר, נאמר לי על ידי Echo, מאיפה השם של Starlight הגיע. לא יצרתי את החיבור עם השיר עד אחרי ש-Starlight כבר היה איתי. שיחקתי את זה יום אחד במחשב כשהיא הייתה בידיים שלי, ועיניה אורו בהכרה.
 4. אקו אהב לקפוץ קוואלטי ובולי עץ ואפילו ענפים דקים ששוכבים על שביל. לשולחנות הטלוויזיה שלי יש סרגל בין הרגליים שנראה מאוד כמו cavaletti, ו-Starlight, בתור חתלתול קטן, היה רץ וקופץ מעליהם רק בשביל הכיף.
 5. אור הכוכבים מאוד חומל, מתוק ומלא שמחה, כמו גם אקו. כמו אקו, היא מאוד עדינה ואוהבת, וחביבה ומתקדמת מבחינה רוחנית.
 6. Starlight מאוד מצחיקה, במיוחד כשהיא משחקת. היא החתולה היחידה שאי פעם ראיתי שכמו דמות מצוירת יכולה להתחיל לרוץ במקום לפני ההמראה. לאקו היה גם חוש הומור והוא אהב להערים עליי ועל אנשים אחרים.
 7. אור הכוכבים שונא עימותים ותעזוב, במקום להילחם או לעמוד על שלה. אקו היה החלק התחתון של סדר הניקור של הסוסים ונמנע מעימות על ידי השארת מצבים שבהם הם היו קונפליקט. היא תטפל בסוס אחר שנפצע במקום לנסות לגרש אותם מהעדר.
 8. לאקו היו רגליים גדולות ומוצקות לסוס במידה שלה. רגלי הסוס הן למעשה אצבע אחת. לסטארלייט יש אצבעות גדולות בצורה יוצאת דופן. כשהיא הייתה חתלתול, היה קשה מאוד למצוא את הטפרים הזעירים שלה כדי לגזוז אותם. קל יותר למצוא אותם עכשיו, אבל בהונותיה עדיין מרשימות לגודלה.
 9. לאקו היו עיניים חומות גדולות, רכות ועדינות. לאור הכוכבים יש עיניים גדולות, רכות וכחולות, שאהבה נשפכת מהן.
 10. אקו נהג להשיל כמעט בכל ימות השנה, וזה יוצא דופן עבור סוסים, שבדרך כלל נשירים רק באביב ובסתיו. נראה שאור הכוכבים גם נושר כל השנה, וזה לא רגיל עבור חתול.
 11. Starlight אוהב לטפח אותי על ידי ללקק את השיער שלי, בדיוק כמו שחתול אחד מטפח אחר. אקו נהגה לנענע את הלוע שלה על העורף שלי ועל השיער שלי, כאילו הייתי סוס.
 12. אקו היה סוס אפור – סוס שנולד בצבע כהה יותר, אפור בחוץ. Starlight היא סיאמית בעלת נקודה כחולה, כאשר צבעה השולט הוא אפור. זה אולי צירוף מקרים, אבל מכיוון שסטארלייט המשיכה לשנות צבעים במשך חודשים רבים לפני שהחליטה על הצבע הזה, אני מאמין שהיא בחרה בזה, והמגדל אישר שחלק מהחתלתולים אכן "בוחרים" את הצבע שהם רוצים להיות לאחר שהתנסו בגוונים סיאמיים שונים.
 13. כשהד אמרה לי שהיא באה בתור אור כוכבים, היא אמרה, "עכשיו אתה יכול לשאת אותי." אחד המשחקים האהובים על Starlight הוא לקפוץ לתיק כדי שאוכל לשאת אותה למעלה מהמרתף.
 14. כשויולט וסהרה היו בחיים, סטארלייט תמיד נתנה להם לאכול קודם, אפילו שהייתה לה קערת אוכל משלה. אקו היה באותה צורה כשהאכילו סוסים אחרים, תמיד תפס את המיקום התחתון בסדר הניקור. Starlight עדיין עושה את זה עם מליסה, שצעירה מסטארלייט ב-3 שנים.
 15. אקו, וסוסים בכלל, מעדיפים לקפוץ מעלה על פני קפיצה למטה. לסטארלייט לא אכפת לקפוץ על דברים, אבל לקפוץ למטה קשה לה אם היא למעלה מ-3-4 רגל למעלה, כמו על המקרר. ו-Starlight בקושי מסוגלת אפילו להעלות על הדעת לקפוץ לגבהים שמליסה חושבת שהם רגילים, כמו 5 רגל למעלה או יותר, כי היא לא יכולה לדמיין איך היא תרד למטה.
 16. אקו תמיד הקפידה מאוד לשים את רגליה רק ​​על קרקע מוצקה, שכן סוסים לא אוהבים דריסת רגל לא יציבה.. גם אור הכוכבים מקפיד על דריסת רגל. בניגוד לרוב החתולים שאוהבים כריות וכריות רכות, היא לא תדרוך על שום דבר שזז מתחת לרגליה.

אז כפי שאתה יכול לראות, יש רשימה ארוכה מאוד של מאפיינים ש-Starlight והד חולקים. אמנם זה לא יכול להוות "הוכחה" לאף אחד, אבל בעיני זו ראיה שתומכת בחוויה המקורית שלי, כלומר, אקו שאומר לי שהיא חוזרת אלי כחתולה סיאמית.

כמובן, אני לא צריך שום הוכחה חיצונית בכלל. אני יכול להרגיש שהם אותה ישות. וזה כל מה שאני צריך, באופן אישי.

הסוס שלי חזר כחתול, ומרכז "בדיקת האמת" הפנימי שלי מאשר זאת.

אחרי הכל, אני טלפתי עם חיות, ואם אתה לא מאמין בזה, ובכן, זו הבחירה שלך. החוויות והאמונות שלנו יכולות להיות שונות.

אני לא בא להוכיח שום דבר כאן. אני רק רוצה לחלוק את החוויה שלי.

נמסטה.Source by Nedda Wittels

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.caclues.com All Rights Reserved