דרכים מוחלטות לשימור כוכב ים

/
/
/
19 Views

אנחנו לא יכולים להכחיש שכוכבי ים הם בין היצורים היפים ביותר של האוקיינוס. הם מסתוריים ומדהימים. יחידים, מבוגרים וצעירים כאחד, אוספים את החיות הללו כדי לשמור בבתיהם כמזכרות של מסעות החוף שלהם.

אם אתה צריך לצאת לחופשת חוף בקרוב, שימור כוכבי הים האלה מהווה מתנה נהדרת. שימור דגי כוכב קל ופשוט. כדי לשמר כראוי כוכב ים הוא צריך את הדברים הבאים כלומר; אלכוהול איזופרופיל, או אם אתה יכול להבטיח פורמלדהיד, אז יותר טוב.

אם במקרה ראית כוכב ים, וודאו מיד שהדבר מת, תוכלו לגלות זאת בקלות על ידי הפוך את כוכב הים ולראות כל תנועה. אם אי פעם כוכב הים עדיין חי, אל תשקול אפילו לקחת אותו איתך הביתה. במקום זאת, החזירו אותו לים. תן לכוכב הים הזדמנות לחיות, מכיוון שכוכבי הים בדרך כלל זוחלים במעלה החוף כדי לחפש מזון. אנשים אחרים ינסו לנקות את כוכב הים, וחלקם לא. ניקוי זה לפני השימור עובר דרך ארוכה. דלל את חומר הניקוי הנפוץ שלך בדלי מים. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השרו את כוכב הים באלכוהול איזופרופיל או פורמלדהיד. השרו את כוכב הים בתמיסה זו למשך כ-4 ימים. אם אין לך זמן לשמר את כוכבי הים במהלך נסיעתך, וודא שייבשת את הדג לחלוטין מיד לאחר הכביסה. ייבוש כוכב הים הוא תהליך פשוט מאוד, פשוט תן לו להתייבש באור שמש ישיר, ואתה אמור להיות בסדר. נקוט משנה זהירות עם זרועותיו של כוכב הים. על מנת למנוע סלסול זרועותיו של כוכב הים, כדאי לשים עליו משקל. אחסן בצורה מתאימה.

בתהליך ייבוש כוכב הים צפוי כי יפלוט ממנו ריח. זה נורמלי לחלוטין ובדרך כלל ייעלם ברגע שהוא יתייבש. שים את כוכב הים במקום יבש של הבית שלך. ישנן שיטות רבות להצגת כוכב ים. אנשים אחרים משתמשים בקופסה כדי להכניס את כוכב הים פנימה. תרגול זה מבטיח שהנזק יישמר למינימום מכיוון שחיות מים אלו לאחר התייבשות שבירות מאוד. אתה יכול גם להסתכל על שימוש במיכל שקוף. יש המעדיפים להשתמש במדפים בהצגת כוכבי הים שלהם ופריטים אחרים מחופשת החוף שלהם. היזהר שחרקים ועכברים לא יאכלו לתוך כוכב הים, הכימיקלים המשמשים לטיפול בכוכב הים ידרדרו עם הזמן וכשזה יקרה תתחיל ריקבון.

על ידי שימור יצור הים המדהים הזה, אתה גם תגן על זיכרונות החוף הנפלאים שלך.Source by Christopher Capala Ubas

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.caclues.com All Rights Reserved