האם חיית המחמד שלך התגלגלה? גלגול נשמות של מלאך בעלי חיים, מעורר תקווה לתמיכה באבל אובדן חיות מחמד

/
/
/
33 Views

הכלב שלי מת.

הייתי הרוס! הלב שלי חווה כאב ובדידות צורב במעיים. החיים שלי נמחקו. הנדנוד שלו לא חיכה לי, ולהיות בבית ריק היה יותר ממה שיכולתי לשאת.

צפיתי באינסוף חודשים של תמונות שבועיות, עדכונים יומיים של גורים, סרטונים ומצלמות רשת חילוץ. שום דבר! ממש לא היה אכפת לי אפילו כי הלב שלי עדיין התאבל עד היסוד והדמעות שלי עדיין זלגו. עם זאת, הרגשתי נאלץ להמשיך ולצפות בעדכונים לא משנה עד כמה הם גרמו לי להרגיש.

ואז כדור הפרווה הקטן והרך הזה שגרר צעצוע ממולא גדול בפיו רץ בזום זום בעליצות על מסך המחשב שלי. הלב שלי הואץ. בטח צפיתי, צפיתי מחדש ושיננתי את הסרטון הזה מאות פעמים. "הרגשתי" אותו בנשמתי (סימן 1). התקשרתי, הוא היה זמין אם כי במרחק של 2500 מייל. חשבתי רחוק מדי להטיס את הבחור הקטן עם עצירות ביניים. (סימן 2) כפי שהיקום היה רוצה, חברת התעופה הוסיפה טיסת חג ללא הפסקה מהאזור הזה לשדה התעופה שלנו, אז עכשיו לא היו לי תירוצים. לא הייתי משועבדת כבר שנים וגור חדש, ובכן…

דיברתי וחקרתי את האפוטרופוס של הגורה עד שכנראה נמאס לה ממני. בשיחה אחת היא התייחסה אליו בצחוק כ"ילד רע". שאלתי למה. היא הצהירה שיש לו משהו שנראה כמו B על הירך הימנית שלו והיא תשלח לי תמונה. (סימן 3) התמונה העבירה צמרמורת בעמוד השדרה שלי ואת כל החברים שלי לתוך מקהלה של "מה אתה לא מבין?" כבר דיברו עליו ברמה גבוהה יותר ממה שכל אחד מאיתנו ידע באותה תקופה. זה היה כאילו אלוהים הקצה מלאך להדביק את החתימה שלי על מותנו כדי שלא אהיה כל כך "אנושי" שלא אבין שהכלב הזה נועד להיות שלי.

בלב עייף, מפחד ונרגש פגשתי אותו בשדה התעופה מאוד חושש! מה אם היה לי את הגור הלא נכון ולא נתחבר? מעולם לא בחרתי גור מרחוק. הוא יצא מהארגז שלו ומיד הושיב את כל 7 הקילוגרמים של מוך בן 9 שבועות ממש מולי. הוא הרים את מבטו והביט ישירות לתוך עיניי כאילו אמר איפה היית? עכשיו בואו נמשיך בחיינו. אחר כך הוא קפץ לזרועותיי וישן עד הבית שלי שהפך עכשיו לבית שלנו.

קראתי לו חבר. הוא הגיב לשמו ה"ישן" בלי להחסיר פעימה. הוא ידע היכן המיטה שלו, זיהה את צעצועי חייו הקודמים ואסף אותם לאותו מקום הצעצוע שבו הם היו אמורים להיות! הוא אפילו לא בדק את הצעצועים החדשים, הוא רצה את הצעצועים שלו! הוא מדבר, מחבק ועושה את כל הדברים שכלבי הנשמה שלי "עשו". כשאני מביט בעיניו לא עזבנו אחד את השני. הוא "הכלב התינוק" שלי, החבר הכי טוב שלי. כאשר לבי שאל היכן היית, השיבה רוחו: הייתי צריך להחליף את גופי הישן בחדש הזה כדי שאוכל להיות שוב בחייך. בגיל 10 שבועות הוא ידע והגיב לכל הפקודות של הכלב הזקן, לא היה צורך באילוף. הוא הכלב הבוגר הישן שלי עם כמה רגעים של גור חוץ מזה שהוא רץ ב"פתוח לרווחה", לומד איך להפעיל את הרגליים החדשות האלה והוא מכונת לעיסה!

התברכתי שיש לי רפידות כפות עדינות שמלטפות את פני כדי להעיר אותי בכל בוקר. כל ההרגלים הקטנים, השגרה, התכונות, הצעצועים האהובים, המאכלים, הכתמים והטריקים המוכרים רק לנפשי חזרו לעולם שלי בצורת פרווה ארצית "מונוגרמית" אחרת בתור חבר.

אם איבדת את חיית המחמד שלך, כלב שירות, חיית לוויה, כלב סיוע, כלב טיפולי חיות מחמד, כלב נשמה וילד תינוק פרווה לנצח, אל תאבד תקווה. הקשב לדחיפות הלב שלך, התבונן בחלומותיך ועקוב אחר הידע והאינטואיציה של נשמתך. אם אתה מרגיש שאתה רוצה להחזיק את המיטות והצעצועים של חיית המחמד שלך, יש סיבה, חלק מהנשמה שלך יודע שהם יחזרו. הנשמה של כל כלב היא רוח המורכבת מאנרגיה נצחית שחיה לנצח בכל מה שיש.

כאשר זה חיית המחמד הנשמה שלך, מדריך רוחות בעלי חיים או מורה רוחני בצורת חיה, אלוהים/היקום מכבד את בחירתו להתגלגל ולהיות איתך פעמים רבות בגופים פיזיים שונים. דע שחיית המחמד שלך לא נעלמה לנצח. תנו לרוחם זמן לבחור גוף חדש. אתה תדע כשתראה אותם! "אמא, אני בבית!"

הנה כמה סימנים לכך שהחיה שלך התגלגלה מחדש:

1. הקשיבו ועקוב אחר התזמון וההנחיה של הדחפים הפנימיים שלכם לחפש את צורת הגוף החדשה שלהם. אתה "תדע" אם גור, כלב הצלה, מקלט לבעלי חיים, מודעה בעיתון, חיפוש באינטרנט, פשוט תקשיב ותאמין!

2. לעולם אל תתעלם מהפרטים הקטנים ופשוט תעביר אותם כלא ראויים לתשומת לב.

עקוב אחר הפרטים ובטח שהם נכונים. אין צירופי מקרים.

3. הביטו לתוך עיני חיות המחמד שלכם בחלון נשמתם, תדעו ותזהו את הקשר שלכם.

4. שאלו שאלות עם והקשיבו לתשובות עם הלב.

5. אם אתה מרגיש שאתה רוצה להחזיק את המיטות והצעצועים של חיית המחמד שלך, יש סיבה, חלק מהנשמה שלך יודע שהם יחזרו

לפעמים כשהם חוזרים, הם מגלמים תכונה חדשה שקיווית שתהיה להם, בנוסף לתכונות הקודמות שלהם כתשובה נוספת לתפילתך. מסגרת הזמן של גלגול הנשמות שבה הם חוזרים יכולה להיות קצרה כמו מספר שעות או יותר.

ישנן קבוצות רבות של שכול לחיות מחמד ואובדן חיות מחמד ובעלי חיים וספרי גלגול נשמות של בעלי חיים זמינים כדי לסייע בריפוי שלך. ספרי Just Plain Love מספקים מידע נוסף ורשימת סימנים של גלגול נשמות של חיית מחמד. יועצי צער על אובדן חיות מחמד, מתקשרים לבעלי חיים, רשתות מלאכי חיות יש ספרים רבים באמזון ובחנויות קמעונאיות. משאבי אינטרנט יכולים לספק בלוגים של חיי מחמד וגלגול נשמות של בעלי חיים, פורומי דיונים על גלגול חיי המחמד שלי בחלל יעזרו לך להתמודד עם אובדן בן לוויה שלך. תקשיב ללב שלך, אתה תדע אם חיית המחמד האהובה שלך הולכת להתגלגל מחדש ולהגיד "אני בבית!"

אהבה לא נגמרת!

אל תהסס להדפיס מחדש מאמר זה בפורמט המקורי שלוSource by Brent Atwater

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.caclues.com All Rights Reserved