הוא מפלרטט אבל לא יעשה מה לעשות – מה אני עושה?

/
/
/
34 Views

אז יש בחור שאתה אוהב, ונראה שהחיבור הוא הדדי. הוא מפלרטט כששניכם מקיימים אינטראקציה, נראה שהוא נהנה להיות לידך, ואתה מרגיש שזה די ברור שהוא מתעניין בך גם כן. הבעיה היא שהוא פשוט לא יעשה מהלך.

תרחיש זה יכול להיות די מתסכל. גברים הם יצורים מסתוריים ולעתים קרובות ישדרו משיכה אך לא בהכרח יפעלו על פיה. אז מה אתה עושה איתו? איך אתה מבין מה הוא חושב? יש שלוש אפשרויות במצב כזה, וזה תלוי בך כדי להבין מה מתאים לבחור שאתה מחפש!

1. הוא מפלרטט עם כולם

הרבה גברים נוטים להיות מאוד פלרטטניים כשהם מקיימים אינטראקציה עם נשים. אולי אתה קורא יותר מדי את הטבע המקסים שלו בדרך כלל. בחורים יכולים להעביר את הרעיון הלא נכון כשהם רגילים לנסות להקסים את המכנסיים מנשים, בלי קשר לשאלה אם הם באמת מעוניינים במי שהם מדברים איתו או לא. אם אתה רוצה להבין אם זה המקרה, נסה לראות אותו מדבר עם אנשים אחרים. אם גם הוא מפלרטט איתם, זה יכול להיות גם במקרה שלך.

2. הוא לא מחפש זוגיות, אבל הוא מחבב אותך

מקרים אלו יכולים להיות קשים יותר. לפעמים בחורים פשוט לא מעוניינים להתחיל מערכת יחסים. אולי הוא נמצא בשלב בחייו שבו אין לו זמן להתחיל במשהו רומנטי, או שהוא מתמקד בקריירה שלו, או שהוא בדיוק יצא ממערכת יחסים ארוכת טווח אחרת. זה לא אומר שהוא עדיין לא יכול להימשך אליך! בתרחישים אלה, עדיף פשוט לפלרטט קצת בכיף ולפטר אותו. אם הוא לא פנוי בגלל מחויבויות אחרות או בעיות רגשיות, עדיף בכל מקרה לא להסתבך.

3. הוא ביישן

זה שלבחור נוח לפלרטט איתך לא אומר שנוח לו לבקש אותך לצאת! לפלרטט זה כיף לא מזיק. זו דרך לבדוק את המים ולאמוד את התגובה של מישהו להתקדמות שלך מבלי להסתכן בדחייה. בעוד שנשים נוטות להניח שאנחנו היחידות שמודאגות מדחיה או סירוב, לגברים יש אותם פחדים בדיוק. אם אתה בטוח לחלוטין שהבחור הזה מחבב אותך, תנסה ותבקש ממנו לצאת! יכול מאוד להיות שהוא יכבד את הביטחון שלך.Source by Hannah E Fairfield

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.caclues.com All Rights Reserved