הלוביזון – איש זאב – יצור של קריפטוזואולוגיה

/
/
/
19 Views

בעולם המערבי, איש הזאב הפך לדמות בולטת למדי. למרות שקיומו של היצור המסתורי הזה עדיין לא אושר רשמית על ידי המדע, הרבה אנשים מאמינים שהם באמת קיימים. בארגנטינה יש להם מה שהם מכנים הלוביזון.

עם זאת, זה לא רק מקבילה ארגנטינאית לאיש הזאב הטיפוסי שאנו רואים בטלוויזיה שתמונתו הפכה די "מבויתת", כביכול. הלוביזון הוא העסקה האמיתית מכיוון שהוא מטיל אימה על קורבנותיו במדינה הדרום אמריקאית הזו שלא דומה לשום דבר שכנראה שמעתם עליו בעבר.

למרות שזה עדיין נותר עיבוד של איש זאב, הלוביזון, או אל לוביזון כפי שהוא מכונה בארגנטינה, שונה בתכלית בכך שראו בו מאות תצפיות ברחבי המדינה. שלא כמו יצורים מסתוריים אחרים, האל לוביזון נצפה לא רק באדמות חקלאיות כפריות, אלא גם במקומות מיושבים. יתר על כן, הלוביסון אינו כמו איש הזאב המצוי כפי שאנו מכירים אותו מכיוון שלא ניתן להפוך אף אחד לאחד בנשיכה אחת.

האמונה היא שזהו רק הבן השביעי למשפחה שניתן להפוך ליצור חזק מאוד זה. כדי להוכיח עוד יותר את אמונת העם הארגנטינאי באל לוביזון, עובדה עד היום היא שהממשלה דורשת ממשפחות גדולות להטביל את בניהם השביעי כדי להימנע מקללה זו. זה אפילו הנשיא עצמו שמבצע את טקס הטבילה.

ברחבי ארגנטינה יש עשרות, אם לא מאות עדי ראייה שכולם טוענים שראו את הלוביזון על בשרם. למעשה, יש אפילו אדם מאזור צפון המדינה שטוען, גם אם באופן לא משכנע, שהוא לוביזון ממשי.

בהתבסס על תצפיות שונות, האל לוביזון דומה מאוד לאיש הזאב שאנו מכירים. ניתן לגשת בקלות לרישומים רבים של אל לוביזון כמעט מכל סוג של מדיה, אולי לא קל יותר מאשר חיפוש תמונות מהיר באינטרנט. יש לו את אותם מאפיינים פיזיים של איש זאב טיפוסי הכוללים את מבנה הגוף השרירי, שיניים חדות במיוחד, גוף שעיר במיוחד, וחוטם מוארך כמו זה של כלב, בין היתר.

בעוד שהאל לוביזון ממשיך לגרום לחרדה בקרב תושבי ארגנטינה, לא מפחדים ממנו כמו מפלצות מזעזעות אחרות. הסיבה לכך היא כנראה בגלל העובדה שהקורבנות העיקריים של האל לוביזון עדיין נותרו בעלי חיים. אומרים שהיצור נהנה מבשר נא וזו הסיבה שהוא ניזון לעתים קרובות מחיות משק כמו תרנגולות ופרות. יש מעט מאוד דיווחים, אם בכלל, המצביעים על כך שהאל לוביזון תקף וטרף טרף אנושי.Source by Robert Benjamin

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.caclues.com All Rights Reserved