השלכה אסטרלית של יוגה סידה – מה שאתה צריך לדעת עכשיו

/
/
/
21 Views

אחד ההיבטים המשכנעים ביותר של חקר המרחבים העצומים של התודעה האנושית הוא קווי הדמיון המדהימים שדווחו על ידי כל כך הרבה עמים שונים על פני יבשות רבות, תרבויות ואפילו מאות שנים! בתרבויות הבודהיסטיות וההינדיות, הם דיברו במשך מאות שנים על תופעות ההשלכה האסטרלי, ויש להם התייחסויות מתועדות היטב לסידהים יוגיים או יצורים קסומים ומסתוריים אחרים שיש לפגוש במחוזות אסטרליים אלה. בעוד שמחסידים רבים של הפילוסופיות המזרחיות פירשו את הדמויות הללו כמטאפורות פשוטות או כמצבים פנימיים סמליים בתודעה המדיטטיבית, לא מעט אחרים מדברים על אמיתות היותם ישויות ממשיות שהתודעה המוקרנת אכן תקיים אינטראקציה, וצריכה להבין כדי לזוז. למעלה במחוזות האסטרליים.

המקום שבו זה הופך למעניין עבורי הוא הדמיון המדהים שיש לאותם יצורים בדיוק לאלה שדווחו על ידי חסידי ההקרנה האסטרלי המודרנית. המיסטיקן המפורסם רוברט ברוס מדבר בפירוט רב בספריו האחרונים על "חיות בר אסטרליות" ויצורים אמיתיים אחרים שעלינו להיות מודעים אליהם במחוזות אלה – ולא יצירות דמיוניות מטפוריות פשוטות של המוח המקרין. רוברט מונרו, ללא ספק אבי החוויה המודרנית מחוץ לגוף בתרבות הפופולרית, דיבר גם על היצורים המדהימים שהוא פגש, קיים איתם אינטראקציה ולמד מהן במהלך חוויותיו המפורטות והמרהיבות בממדים הגבוהים יותר.

הספקנים צריכים לשאול את עצמם, האם הסיפורים המפורטים והדומים להפליא משתרעים על פני אלפי שנים, פשוטו כמשמעו, ארכיטיפים אנושיים פשוטים קבורים אי שם עמוק בנפש האדם, או שמא הם אכן ישויות אמיתיות שאנשים אמיתיים חוו איתן חוויות פנומנליות במסעותיהם האסטרליים. ?

אני אומר – למה שלא תחליטו בעצמכם…והדרך היחידה לעשות זאת היא לחוות זאת בעצמכם. כל השאר זה רק "רעש" ברקע האסטרלי…

וזו, אני מעז לומר, בערך הרכיבה הכי מרגשת שאפשר לקחת… פותחת צוהר קטן אל התעלומה הגדולה, העצומה והקסומה המצפה לכולנו!Source by Amos Amsterdam

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.caclues.com All Rights Reserved