סודות עתיקים של אלמוות וגלגול נשמות

/
/
/
19 Views

אלמוות מובן בצורה הטובה ביותר על רקע גלגול נשמות. ותוך כדי התחשבות בדינמיקה של גלגול נשמות, אנחנו צריכים בתורם לראות זאת על רקע 'שבעת החטאים המוות' והתכונות ההפוכות שלהם – ההשפעה הקולקטיבית שלהם על הנפש/פיזיולוגיה האנושית.

שבעת החטאים המוות, והתכונות ההפוכות שלהם – כאן בסוגריים – הם: גאווה (ענווה), קנאה (חסד), גרגרנות (מתינות), חמדנות (צדקה), תאווה (צניעות), עצלנות (חריצות) וזעם. /כעס (סבלנות).

'חטא' כאן פירושו 'החמצת המטרה' – כאשר המצפנים המוסריים והרגשיים שלנו אינם מסונכרנים עם הסטנדרט האלוהי: כאשר לכל 'חטא' יש טבע משלו המבטא באופן מחזורי דרך הפיזיולוגיה, ובכך הזדקנות מוקדמת והתפוררות של האורגניזם לפני השגת אלמוות, המוביל לגלגול נשמות.

אבל, מבין שבעת החטאים הקטלניים או ההון – הון מהמילה הלטינית "קאפוט" שמשמעותה "ראש" בניגוד ללב – המרכיב החזק ביותר שאחראי לרוב גלגולי הנשמות הוא ללא ספק רגש התאווה, התשוקות המיניות הלא ממושמעות של הגשמיות. פעילות מוחית.

עצם המילה מבנה 'התגלמות' מכילה התייחסות לנפש הגשמית – 'קרן' או 'בשר' וטבע התשוקה התשוקה שלה.

המילה 'גלגול נשמות', מלטינית, מתרגמת: 'שוב להיכנס לבשר' או 'להכניס שוב את הנשמה לבשר'. המילה הלטינית 'caro' שפירושה 'גשמי' מתרגמת 'בשר'. לפיכך, גלגול נשמות הוא, "כבול (בגשמיות) מחדש", בשר מחדש או, נשמה גשמית הנכנסת מחדש ומתגוררת בבשר.

בתהליך של כיבוש התאווה השולטת – פעילות מינית בלתי חוקית או כפייתית – ששת תכונות האופי המנוגדות האחרות נוטות להופיע, להשתלב ולהיפתר באופן טבעי באמצעות יכולת יישומית של הבנה רוחנית גבוהה יותר.

גלגול נשמות מתחדש בדיוק מהמקום שבו מקור הרצון של החטא-קארמה או 'זרע הדחף', שהוא, עבורנו, כדור הארץ. כל גלגול נשמות ממשיך מהסטנדרט של תודעה מטוהרת שנצבר במסע האדמה הקודם שלנו, עד שמעגל הסיבה נשבר.

גלגול נשמות יכול להיות בחירה מודעת או לא מודעת. במילים אחרות, על ידי היצמדות מכוונת לבורות-סבל מתמשך – כתוצאה משבעת החטאים הקטלניים – אנו מצהירים באופן לא מודע על רצון לשמור על הסטטוס קוו, מצהירים "רצון" ליותר קיום דואליות, יותר לימוד שיעורים, יותר הזדקנות ומתפורר בחזרה על פני האדמה. כל עוד נשארת 'תשוקה' לא מודעת לאושר לא טבעי – מונצחת על ידי בורות על טבע האושר הנצחי האמיתי שלנו – גלגול נשמות חוזר על עצמו ללא הגבלת זמן. בסופו של דבר, שחרור מלידה מחדש מחזורית היא הבחירה שלנו.

אבל, אם אנחנו צריכים לבחור במודע – בעודנו בדואליות – קיום 'אחרי המוות' גבוה יותר, אז זה מתאפשר באמצעות תרגול מדיטציה והתעלות יומיומית, כאשר הנשמה משתחררת מהמעגל התמידי של לידה מחדש, זקנה, קיום גשמי. וגלגול נשמות.

מתיו 11-28-30 מנסח זאת: "בואו אלי, כל הנמאס לכם משאת משאות כבדים, ואני אתן לכם לנוח". הפסוק הזה כמובן מתייחס לנושא הזה בדיוק של דואליות, או קיום 'עומס כבד', והצורך בפיתוח מודעות מתכנסת דמוית טראנס. כך הנשמה מתעלה מעל הגשמיות המחזורית הדבוקה אל התודעה הלא-דואלית.

יכולת במודעות דמוית טראנס, חד-ראשית – בתחום של התמרה מינית – הייתה הסוד הגדול שיישמו הקדמונים במסעם להשגת אלמוות, ונישאה על ידי 'אורות' רבים של העידן המודרני.

תרגול מחויב

ההתבססות ביכולת של התמרה של אנרגיית המין כרוכה בכניעה מוחלטת של טבע ה'חטאים הקטלניים' לתקופה של כל מדיטציה.

ביסוס 'יכולת' דורש תרגול יומיומי מחויב. כך המוח הגשמי מתוודע, ומתבסס בשביעות רצון האושר, האיכות ההפוכה של החטא: כאשר יכולת התמרה של 'דחף-נחשול' הופכת למשמעת מחשבתית אוטומטית. כאשר, אינטואיציה גבוהה יותר – רוח הקודש – מציגה אפיקים וערוצים חיוביים לאנרגיה יצירתית זו לבטא מועילה לפיזיולוגיה, האמצעי היחיד שלנו להשגת אלמוות.

אי אפשר לזייף את היותם חוויות מוחשיות, שקט פנימי ושקט. לפיכך, מוח לא מוכן או לא מחויב לא יכול להיות דומם מספיק – מעוגן בשקט טהור – כדי לחוות בצורה טרנסנדנטלית. התודעה הגשמית היא כאילו רודפת משם את החומר האיכותי אותו מחפשת הנשמה הגבוהה באופן אינטואיטיבי, כלומר, חופש נפשי מדפוסי דימויים כפייתיים של 'חטא'.

זכור, המוח הגשמי הנמוך אינו חפץ בשלום ובנחת. מטרתו היחידה היא הרס של כל התכונות הרוחניות באמצעות שליטה בחושים שוחרי התענוגות, מה שהופך אותם לעבדים דמויי חיות למוח גשמי של דיקטטורה 'מבוססת על חטא'.

לפיכך החושים, בהיותם מחויבים לשרת את התודעה, יציגו את התודעה עם כל טבע של 'עונג זבל' גשמי, דה-אנושי, שנלקח מהתפריטים הורסי הנשמה של 'המוח הארגוני הסינתטי' – שמטרתו, כך נראה, היא ליצור כל נשמה מכורה או, תלויה באחר.

התנ"ך מנסח זאת: "קשה לעשיר להיכנס לגן עדן כמו לגמל להיכנס דרך עין המחט" – מתי: 23-24. "עשיר" כאן מתייחס לחלודה של הנשמה או לזיהום כתוצאה משכבת ​​חטא חוזרת ונשנית, כאשר 'עני' (ללא אגו) הוא הסטנדרט ההפוך.

בסירוב להתעלות מעל מעמד ה'אדם העשיר', המוח הגשמי מפגין את בחירתו להישאר כבול הדואליות, שבוי בחושים מונעי העונג מהטבע הנמוך. למעשה, 'גשמי' לעולם אינו מוכן להתמסרות חושית לשקט ושקט טהורים – במדיטציה – והחיים הבלתי נמנעים משתנים כאשר הנשמה מתכווננת מחדש, מתאזנת מחדש מבחינה רוחנית. כאן נכנסת החלטה ביצועית – מצפון הפרט.

אבל, זכרו, בעצם, אינכם התוכן של התודעה הגשמית. תוכן כזה מייצג הזדמנות לשינוי: שערים טרנספורמטיביים מתוך דפוס התשוקה האוטומטית החונקת של גלגולים בלתי נגמרים אל המחוזות הבלתי מוגבלים של מודעות גבוהה יותר. הגשמיות, אם כן, היא אמצעי לזכות מוקשה או שחרור הנשמה.

זה מביא אותנו לדינמיקה הסופית, של איך משיגים מצב זה של שחרור ואלמוות.

סמאדהי וכיבוש התאווה

המילה הלטינית 'Re-ligion' מתרגמת את 'התחייבות מחדש', בעוד שהמונח המזרחי, יוגה, מתרגם אחדות הנפש, רוח הגוף. באופן דומה, המילה בסנסקריט, Samadhi, מתרגמת: Sam (יחד/לשלב) a (לכיוון) dhi (להשיג, להחזיק). לפיכך, פירושו של סמאדהי, חיבור גוף ונפש כדי להכיר את הרוח הטרנסנדנטית. כולל הסנסקריט, נירוונה, כל אחד מהם נוגע לאותו תהליך פנימי של התעלות מעל מעגל הגלגול הנשמות.

תודעת סמאדהי – המושגת באמצעות התעלות חוזרת במדיטציה – הופכת כך לאמצעי השחרור של הנשמה מגלגולים חוזרים ונשנים. היא עושה זאת על ידי הפיכת או טיהור התודעה החייתית התשוקה לשדה מאוחד של אושר, או תודעה טנטרית – מצב של אקסטזה מעבר לתודעה אנושית רגילה.

כוח החיים של קונדליני

ממוקם בבסיס עמוד השדרה באזור עצם הזנב, קונדליני, עם ההתעוררות, עולה כלפי מעלה לצ'אקרת הכתר בראש העליון,

בהיותו טרנספורמטיבי, קונדליני, עם עלייתו כלפי מעלה, 'מזין' את המוח, לפיו צמיחה בסטנדרט האלוהי מתחילה לתוך התודעה – ובכך המונח 'ייזום'.

'זרעון' מתבצע בשתי דרכים. האחת, על ידי התמרה של נוזל המין הזרע על ידי התמקדות פנימית אינטנסיבית – שימור זרע' – עם שני אנשים עושים אהבה, או על ידי אדם בודד במודעות טנטרית באזור הקונדליני בעצם הזנב תוך כדי מדיטציה עמוקה. זה נקרא התמרה של אנרגיית מין, כאשר לא נשפך זרע.

קונדליני אחראי עוד על הפעלת מערכת הבלוטות של הגוף, אשר המערכת אחראית על הפרשת הורמוני גדילה חיוניים לפיזיולוגיה, ובכך להבטיח בריאות גופנית מיטבית פחות ריקבון מוקדם.

פעילות פנימית זו מסמנת את תחילתה של 'הלידה השנייה': תודעה אנושית הנולדת מחדש מהטבע החייתי אל האוריינטציה הקוסמית המובילה לתודעת אלמוות.

המונח טוהר

שינוי נוזל מין הוא גם ההבנה האזוטרית שמאחורי בד החלציים הלבן העטוף סביב חלקת הצניעות התחתונה של ישוע על הצלב. הלבן, בהיותו הסמל של טוהר, צניעות, פרישות, מתייחס כאן לסובלימציה של הזרע למשהו אצילי יותר, מעודן יותר במהותו.

המונח טוהר מתייחס אפוא להכלה של הזרע היקר יוצר חיים, שלא נשפך או מבוזבז באמצעות הנאה עצמית. שהזרע עוקף את אזור הדחף/הזליגה באיברי המין ובכך משמר את העושר הנצחי שלנו, האלמוות.

דרך פרספקטיבה זו של 'טוהר', המונח המקראי 'התעברות ללא רבב' הופך אותנטי יותר לתודעה, בכך שאנו מבינים כעת שכל הבריאה היא על ידי צורה כלשהי של פעילות מינית, וכי 'פעילות' כזו לא תמיד דורשת שני אנשים. . זה שהולדת העצמי הרוחני הגבוה שלנו דורשת רק אותך במודעות טנטרית ממוקדת. שני אנשים-מין – אם לא להולדה – פשוט מייצג אפשרות נוספת לאותה תוצאה טנטרית, זו של שליטה בסמאדהי. מזג אוויר רווק או זוג, שתי הגישות דורשות טיפוח יציבות של מיקוד, בתוספת טיפוח מערכת העצבים לעמידה באושר טהור.

החיים הבאים והאלמוות

לבסוף, המעשה היחיד הזה של להיות 'נולד מחדש' משקף מבחינה רוחנית את הכמיהה המולדת ל'שחרור מהגיהנום לאלמוות' של כל נשמה.

להיות 'נולד מחדש' לפיכך, הוא האופן שבו כל אחד מאיתנו יוצר את הגוף הבא שלנו, זה של תודעת האלמוות, שתהליך התמרה – של נשמה זוכה לקיום נצחי – מתבצע בעודו על פני כדור הארץ.

לאחר שהבינו, שהגשמיות אינה יכולה להישאר בטוהר, הכתובים הבאים הגיוניים לחלוטין: יוחנן: 7:34 ישוע אמר: "לאן שאני הולך (מודעות טהורה), אתה (גשמיות) לא יכול לבוא, אבל אני (מודעות טהורה) הולך ( לעשות מדיטציה) כדי להכין עבורך מקום (מצב של סמאדהי/אלמוות) (בתוך התודעה)."

במילים אחרות, ה'מקום המוכן' הזה – של תודעת האלמוות – חייב להיות מוכן/ליצור עכשיו על פני האדמה, במדיטציה, באמצעות התעוררות ראשונה, ואז ביסוס כוח החיים של הקונדליני בתודעה. וכדי שהוא יחיה במודע דרך מערכת העצבים הפיזית — של הגוף הקיים הזה, ובכך יהפוך את סמאדהי קבוע בתודעה. לפיכך, אלמוות.

גוף האדמה הזה מספק את הדינמיקה שבאמצעותה מונבט זרע האלמוות הקיים מלידה למודעות מודעת. וכן, בעוד שגן עדן או אלמוות כבר קיימים בתוך כל נשמה כ'צלם ודמותו של אלוהים', פוטנציאל כזה נשאר רדום עד שהוא מתגלה באמצעות תרגולים רוחניים מתמשכים כגון מדיטציה יומיומית או יוגה.

טבילת התודעה בשקט טהור מברכת את הטבילה: קליטת הנשמה לתוך מציאות, סמאדהי או מעמד של אלמוות. בכך שחרור מההשפעה המחייבת של קיום ה'חטא' או הדואליות, שחרור ממעגל השעבוד של גלגול נשמות: מעגל הלידה, המוות והלידה מחדש.

https://www.amazon.com/s?k=the+absolute+secret+by+raymond+phelan&ref=nb_sb_noss

https://ezinearticles.com/?Miracle-Consciousness-and-How-to-Develop-It&id=10327447

https://ezinearticles.com/?Aum—Primordial-Sound-of-Creation-and-the-Scriptures&id=9836137Source by Raymond Patrick Phelan

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.caclues.com All Rights Reserved