סיפורי רוחות מפורסמים – טלי סבאלס

/
/
/
15 Views

הידוע בעיקר בזכות גילום הטלוויזיה האיקוני שלו של הבלש חובב הסוכריות תיאו קוג'אק, השחקן המנוח יליד יוון, טלי סוואלאס, חווה חוויה רפאים אמיתית בזמן שנסע הביתה בלונג איילנד ב-3 לפנות בוקר בוקר קיץ אחד ב-1954, כשאזל לו. של דלק והחליט ללכת לכביש מהיר סמוך, שם ידע שתהיה תחנת דלק שעדיין פתוחה לשירות.

הוא עבר דרך פארק מיוער, כקיצור דרך, כשלפתע האיש הזה קרא: "אני אתן לך טרמפ!"

סאוואלאס הודה שהוא די מזועזע מהקול, כיוון שלא שמע את הקדילק השחורה והגדולה נעצרת לצדו. אבל האיש, שהיה לבוש כולו בלבן, נראה בסדר, והוא לקח את טלי לתחנת השירות. כשהגיע לשם, סאוואלאס התבייש מיד כשגילה שאין לו מספיק כסף לבנזין. עם זאת, הזר לא נראה מוטרד מזה, ורק מסר כמה פתקים ואמר שזה בסדר, מכיוון שהוא יכול להחזיר לו מאוחר יותר.

בזמן שהם נסעו חזרה למכונית, הזר העיר לסוואלאס שהוא מכיר את הארי אגניס. כשסאוואלאס שאל מי הוא, האיש אמר שהוא שחקן בייסבול בבוסטון רד סוקס. אבל סוואלאס מעולם לא שמע עליו. זה היה היקף השיחה, והאיש הפיל את סוואלאס בחזרה לרכבו.

למחרת, סוואלאס קיבל הפתעה גדולה כשקרא בעיתון ששחקן הבייסבול אגניס מת בפתאומיות בגיל 24. ככל הנראה הוא מת בערך באותו זמן ששמו הוזכר על ידי הזר במכונית .

בתחילה, סוואלאס ייחס זאת לצירוף מקרים טהור. עם זאת, כאשר ניסה לטלפן לבחור כדי להחזיר לו את כספו, אישה ענתה וסוואלאס הסביר מדוע הוא מצלצל. האישה נשמעה קצת מוזרה, ושאלה באיזו מכונית נהג הבחור ומה הוא לבש. כשסוואלאס סיפר לה, האישה התחילה לבכות, ואמרה שסאוואלאס תיארה זה עתה את בעלה – שמת שלוש שנים קודם לכן.

סאוואלאס, המום ממה שסיפרה לו, התחיל להעלות השערות על כל מיני הסברים אפשריים, אבל לא באמת הצליח לחשוב על שום דבר הגיוני שיסביר בהחלט את מה שהוא חווה באותו כביש בודד בשעות הבוקר המוקדמות. כך, בסופו של דבר סאוואלאס קיבל את העובדה שככל הנראה, הוא נסע במכונית עם אדם מת.Source by Alan Toner

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.caclues.com All Rights Reserved