סקירת המוני מוטנטים: האם להשאיר את האנושות מאחור בשביל זה?

/
/
/
13 Views

חיפוש אחר הסוג הנכון של תוסף שיעזור לך במסע שלך להעלות יותר מסה ולבנות שריר יכול להיות קשה והוא סלול על ידי ניסוי וטעייה. עם הרבה בוני גוף שרוצים להעלות יותר מסה, קבלת התוסף הנכון הוא חיוני. אחד כזה שמרוויח המונים בשוק היום הוא Mutant Mass, אבל האם זה באמת יכול לעזור לך להתחזק? אני אחשוף הכל בסקירה הזו של Mutant Mass.

Mutant Mass, שמניע אותך "להשאיר את האנושות מאחור", מכונה הזן החדש של מרוויחי המונים מכיוון שהוא נותן לך אפקטים מפלצתיים. הוא מכיל 10 חלבונים שונים ונוסחה שתאפשר לך צמיחת שרירים משופרת, שיקום רקמות משופר, אנרגיה מוגברת והתאוששות טובה יותר.

אבל מה בדיוק יש בתוסף שיהפוך אותך למוטציה? החלבונים הפועלים במהירות שיש במוצר שיתנו לך את הדחיפה שאתה צריך הם חלבון מי גבינה isolate ו-hydrolysat, ועוד שלושה תרכיזי חלבון. מאידך, החלבונים שימנעו פירוק שרירים עקב שחרורם האיטי הם סידן קזאין, תרכיז חלבון חלב ובידוד, חלבון חלבון חלבון ביצה וקזאין מיסלר.

בנוסף לחלבונים, Mutant Mass מכילה גם את הפחמימות עמילן שעורה שעורה שעווה ותירס שעווה אשר אומרים שהם נספגים מהר יותר בגוף, ואת הפחמימות המורכבות מלטודקסטרין שיעניק לשרירים שלך את האנרגיה הדרושה.

אבל כשעורכים סקירת Mutant Mass, איך המוצר מתפקד? האם הוא באמת מקיים את כל ההבטחות שלו? האם זה ייתן לך את כל מה שאתה צריך ויהפוך אותך למוטנט השרירי שהוא מבטיח?

כשמדובר ביעילות בפועל, אנשים עשויים למצוא תוצאות משתנות בעת ביצוע סקירת Mutant Mass. בעוד שחלקם עולים במסה די מהר, חלקם עולים במשקל לאט במהלך חודש או חודשיים. עם זאת, בין אם אתה רואה תוצאות במהירות או לאט, העובדה היא שהמסה המוטנטית תעבוד. ומלבד לתת לך מסה, התוסף אכן מקיים את ההבטחה שלו לאנרגיה מוגברת והתאוששות מוגברת ולכן עבור בוני הגוף זוהי החבילה השלמה.

החיסרון היחיד של המוצר הוא "יכולת הערבוב שלו". המוטנט לא מתערבב היטב, יותר מכך אם אינך משתמש בבלנדר. גם כשמערבבים במשך 5 דקות עדיין תקבלו גושים, בזמן ערבוב זה רק יפחית את הגושים. טריק אחד שחלק מהצרכנים עושים הוא להמיס אותו קודם במים חמים ואז להוסיף את המים הקרים.

נקודת המכירה של המוטנט היא הטעם המדהים שלו. עם טעמים כמו גלידת וניל, טריפל שוקולד, קרם בננה תות ועוגיות ושמנת, אתה יכול לבחור איזה טעם טעים תרצה שיעזור לך להשאיר את האנושות מאחור. הטעמים כל כך טובים, שזה לא יהיה טעם של תוסף.

בסך הכל, המסקנה שלי מהסקירה הזו של Mutant Mass היא שזה מוצר נהדר. זה יעזור לתת לך אנרגיה מוגברת, התאוששות משופרת, ובעיקר, לעלות במסה. יש לו כמה טעמים שונים, כולם טעימים. אם לא אכפת לך מהגושים או שיש לך סבלנות למזג אותם, אז המוצר הזה הוא בשבילך!Source by Julian Fletcher

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.caclues.com All Rights Reserved