סקירת ציוד גלישת עפיפונים – 2010 Ocean Rodeo Mako

/
/
/
20 Views

הקייטבורדים מסדרת Ocean Rodeo Mako יצאו כבר מספר שנים. מלבד גרפיקה, התכנון והבנייה של הלוח שנבדקו בזמן לא השתנו באופן ניכר מאז השנה הראשונה. הגדלים והרוחבים השתנו מעט במהלך השנים עם ההיצע הנוכחי כולל 134, 140, 150 ו- 165. הנדנדה הכבדה והפרופיל הקעור העמוק והמעוגל הצר משלבים כמה מאפייני רכיבה מעניינים שלא נמצאו בשום לוח עפיפונים אחר ייצור והוא עוקבים נאמנים של קייטרים בקהילת הקייטבורד.

התכונה המוצהרת ביותר של סדרת מאקו היא היכולת שלה להחליק בליטות ממים עצובים. בצפון אמריקה רוכבים רגילים בהוד ריבר באורגון ובה ונטנה בבאחה מקסיקו, בין שאר המקומיים הקלאסיים, תפסו את העיצוב החדש הזה בהתחלה ומאז שרים את השבחים. צורת המערה של התחתית עושה עבודה מדהימה בספיגה של יותר קצוץ מכל קרש שאי פעם ניסיתי.

דבר נוסף שה-mako עושה טוב מאוד הוא להחזיק קו הדוק ישר לרוח כאשר הוא על הקצה. לוחות רבים זקוקים להתאמות קטנות מתמדות כדי לעקוב בקו ישר, מה שיכול להקשות על השהייה במעלה הרוח לגולשי קייטבורד מתחילים.

האם אתה אוהב לרכוב מואר. הלוח הזה צריך להיות על הרדאר שלך. הצורה מאפשרת לרוכב להחזיק יותר כוח ובנוחות רבה יותר מרוב הקייטבורדים. גם אם אתה שונא לרכוב מואר, תבדוק את הלוח הזה. למה? מכיוון שהלוח יכול להחזיק את הכוח כל כך טוב שהוא מאפשר להחזיק את הקצה ולשלוט במהירות בתנאי פרצים. זה גם עושה הבדל גדול של הרוכב המתחיל שעדיין עובד על בקרת מהירות.

רוב הלוחות שטובים להחזיק קו מרגישים דביקים כאשר אתה שובר את הקצה שלך ומנסה להסתובב. ה-Mako בגלל הרוק הכבד שלו רופף באופן מפתיע. כאשר אתה רוצה לעשות החלקה, לוחות העפיפונים של mako הופכים את זה לקל ככל האפשר (יוצא מן הכלל אם יש לך את ההגדרה של Mako King 165 בתצורת המוטציה).

פניות גלישה-קארווי אינן משהו שרוב האנשים משייכים ל-Twintip Kiteboards, ובכל זאת לוחות מאקו מספקים זאת. הפרופיל המעוגל והנדנדה, אולי יחד עם הקעור, יוצרים יחד את לוחות הגילוף החלקים ביותר שקיימים.Source by J Hoxtell

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.caclues.com All Rights Reserved