רופאי שיניים וליל כל הקדושים: זהו "נִיב" טעים

/
/
/
25 Views

רופאי שיניים אוהבים את ליל כל הקדושים. כי בלילה הזה הם חוגגים. בכל פעם שהם רואים מישהו בתחפושת ערפד שלמה עם שיניים חצובות, הם נזכרים ביעודם. זו עובדה מעט ידועה, אבל רופאי שיניים רבים בוחרים במקצוע שלהם לאחר שראו סרטים כמו דרקולה או Vamp ויש להם רצון לתקן את הניבים הללו. למעשה, יש כל כך הרבה קווי דמיון בין רופאי שיניים לערפדים, שרוב רופאי השיניים נדהמים מכך שאנשים מעולם לא שמו לב לקשר. תראה בעצמך:

  • כמו ערפדים שמותירים רק שני סימני נשיכה זעירים בסיום, רופאי השיניים מבצעים את עבודתם עם מעט עדויות או ללא עדות להליך, הודות להתקדמות הטכנולוגיה שהופכת את עבודת השיניים כמעט ללא כאב וללא דאגות.
  • ערפדים נתפסים כיצורים מסתוריים שחומקים פנימה בלילה, ומשאירים את קורבנותיהם ללא זיכרון מהביקור. רופאי שיניים יכולים לבצע את עבודתם גם בזמן שהמטופלים ישנים, הודות לפלא של רפואת שיניים להרגעה.
  • לאחר שערפד נשך קורבן, האדם הזה הופך לערפד ומצמיח גם ניבים. רופאי שיניים יכולים גם להדביק למטופל ניבים זמניים, אבל במקרה הם חושבים שאנשים נראים טוב יותר עם שתלים ישרים וקבועים.
  • בסרטים, לאחר שננשך על ידי ערפד, הקורבן מוצג שמח ומרוצה. כשאנשים עוזבים את רופא השיניים ורואים את החיוך החדש שלהם, הם מרגישים את אותה הנאה.
  • ערפדים מפתים את קורבנותיהם בהבטחות לחיי נצח. רופאי שיניים מפתים את הלקוחות שלהם עם הזדמנויות לחיוך יפה שיימשך כל החיים.

לכן, אם יש לך שיני כלבים ארוכות שנמשכות מעבר לשפתיים (או סתם יש לך מנשך יתר), אתה לא צריך לחכות עד ליל כל הקדושים כדי לגלות איך אפשר לעזור לך. פנה לרופא השיניים המקומי שלך לפני שאתה מוצא את עצמך מסתובב ברחובות האפלים בחיפוש אחר דם (או ממתקים).Source by Dr. Lina F. Narbone

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.caclues.com All Rights Reserved